Ptejte se

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Problém s Ninjatrader historická/live data

Dobrý den, omlouvám se pokud vás otravuji,ale mám takový technický problém s ninjatraderem ,dneska když jsem ho zapnul, tak se mi načetly jen historická data, a vždy když přepnu třeba TF,tak se cena pouze aktualizuje,ale nejede dále live? nemohl by jste mi prosím poradit,nebo mě odkázat na pomoc, vím že to sem asi moc nepatří,ale byl bych vám moc vděčen :) mám free od cqg.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

NinjaTrader již při vytváření grafu automaticky nabízí zářiové futures kontrakty (např. 6E 09-15). Na ty je však velmi brzy a je stále potřeba používat červnové kontrakty (např. 6E 06-15) a to až cca do 12.6.

Číst celou odpověď

Úspěšnost účastníků semináře Market Profil vrchol tradingu

Dobrý deň, chcel by som sa zúčastniť seminára Market Profile - vrchol tradingu. Prosím Vás, akú máte skúsenosť s úspešnosťou účastníkov? Vedeli by ste mi prosím odpovedať, koľkí z účastníkov sa uplatnia ako trader na plný úväzok? Povedzme z dvadsiatich, ktorí sa kurzu zúčastnia. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

nemáme přené statistiky, kolik lidí zůstane u tradingu a začnou se tím živit nebo ho mají nakonec jako rozšíření k hlavnímu byznysu. Podle osobní následné komunikace s účastníky ale odhadujeme, že min. polovina účastníků jede úspěšně trading fulltime.

Číst celou odpověď

Gapy na daily grafu v Ninjatraderu

Dobrý den. Možná Vám svým dotazem budu připadat jednoduchý jako bulharská prostitutka, ale přesto se zeptám. Nevím zda něco dělám špatně, ale pokud si v NinjaTraderu zapnu jakýkoliv daily graf, tak se mi zobrazí jiný graf, než když si nechám zobrazit graf 1440min. Na daily grafu jsou vždy velké gapy mezi jednotlivými svíčkami a na grafu 1440min. jsou gapy minimální. Ještě dodám, že v nastavení obou variant grafů jsem se nijak nehrabal. Vložil jsem obrázek. Díky za odpověď.
Přiložený obrázek

Dobrý den

CQG má nekvalitní daily data (dávají do něj pouze US seanci), proto je nutné použít 1440 data nebo se pro daily data připojit k Kinetick End Of Day.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít