Ptejte se - štítek: market profile

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

VAH a VAL

Zdravím.V NJ7 ve vizualicaci Market Profile sem měl nastaveno vypočet VAH ,VAL a POC z wvap. V NJ8 sem tuto možnost nenašel. Na profilu jde nastavit jen VAH a VAL a POC jen z volume .Je to škoda sou to silné levely.Nebo to nějak jde? Díky Petr
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Po vložení vizualizace Market Profile do grafu klikněte pravým na graf a zvolte Indicators. Zde v Nastavení – Properties  v POC/Mean/VA settings so ve VA mode můžete zvolit, z čeho chcete VA počítat, tedy i z VWAP.

Číst celou odpověď

Zobrazenie Market Profile

Dobrý deň. Vo vizualizácií Market Profile chcem zobraziť ročný profil. Neviem čo robím zle ale zobrazí mi len MP z aktuálneho roka. Takisto pri mesačnom alebo týždennom mi zobrazí profily len pár mesiacov/týždňov dozadu a ja by som sa chcel pozrieť ďalej do histórie. Ďakujem za radu
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

zkontrolujte jak velký rozsah historie dat máte načtený v grafu. Pokud to nepomůže, obraťte se na technickou podporu v podobě technického asistenta.

Číst celou odpověď

Price Action a Market Profile

Zdravím, dvě výše zmíněné metody učíte v rámci kurzu RE!START nebo samostatně v rámci seminářů? Mockrát díky.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Ano, RESTART je postaven na Price Action a kombinuje to i s Volume Profile a částečně i s Market Profile.

Číst celou odpověď

Dotaz - Market Profile

Dobrý den, obchoduji intradenně převážně indexy a na MT4, chtěl bych se více seznámit a pochopit market profile, order flow, jak s tím nejlépe obchodovat atp. Jsem pokročilý, ale stále se nemohu dostat do konzistentní ziskovosti. Můžete mi poradit jaký kurz bych měl zvolit?? Na co se zaměřit?? Děkuji. Pavel B.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

semináře jsme aktualizovali a v tuto chvíli bych Vám doporučil online koučink Market Profile® - Vrchol tradingu , na kterém dostanete všechny informace, které Vám poskytnou ucelený obrázek toho, co se na trhu děje. 

Zatím nemáme vypsaný termín, chceme ho s Ludvíkem ještě doplnit o další novinky. Určitě se však uskuteční v prvním pololetí 2023. 

Číst celou odpověď
Menu Zavřít