Ptejte se - štítek: Live Trading Asistent

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Najlepšie riešenie

Dobrý deň Chcem sa spýtať chcel by som sa zlepšiť v tradingu. Z vašeho pohľadu čo je najlepšie: Naštudovať si knihu PA 1 prípadne PA 2 Restart seminár Alebo stačí ísť do LTA a je tam dostatok kvalitných materiálov nato aby som sa zlepšil. Potrebujem osvedčené postupy stratégie žiadne zbytočné omáčky. Ďakujem
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Záleží kolik času tomu chcete věnovat. Pokud chcete jen občas si něco počíst a nastudovat, tak bych volil knihu nebo Restart, kde můžete jít svým tempem a můžete se k tomu opakovaně vracet.

Pokud máte chuť se do toho „obout“, pak LTA je správná volba, protože je součástí desítky videí nebušených know-how, aktuální analýzy a komentáře k trhům a potřebné nástroje a indikátory.

S pozdravem

Číst celou odpověď

Info Tape Reader a Vizualizace Order Flow

Dobrý deň, zvládne aj mierne pokročilý trader, podľa vašeho manuálu, úspešne používať Tape Reader a Vizualizace Order Flow? Prípadne ponúkate aj ďalšie poradenstvo ohľadom používania? Alebo je to len pre vážne pokročilých.. Ďakujem za info.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Součástí manuálu je instalace a nastavení. Jak sestavit vlastní strategii a aplikaci v manuálu není.

Pokud potřebujete i informaci, jak tyto vizualizace používat, tak Vám doporučím Live Trading Asistent

https://www.czechwealth.cz/live-trading-asistent

Jednat tato služba tyto vizualizace obsahuje, a navíc je zde i celá řada videí a návodů, jak vizualizace používat včetně názorných příkladů

Číst celou odpověď

Zaciatocnik

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci je vhodne pre zaciatocnika s tradingom (ktory ale ovlada zakladne pojmy a orientuje sa na burze) sa pridat rovno do LTA, alebo je lepsie si dat na zaciatok nejaky kurz (napr. Restart). Ide mi o to, ci sa v LTA dokazem naucit vsetko od zakladov (metody, pracu s nastrojami), alebo je to skor uz pre pokrocilejsich traderov.
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek, Roman Dvořák

Dobrý den,

V LTA najdete celou řadu strategií a návodů, jak začít na různých trzích. Nicméně je potřeba počítat s tím, že je vhodné dát určitý čas pro zorientování se.

Pokud raději hledáte jasnou cestu, kterou jít a na ní stavět a postupně k tomu přidávat další informace, tak bude lepší začít právě RESTARTem.

Číst celou odpověď

LTA 2.0 Ninja trader 8

Dobrý den, rád bych se přidal do LTA.Je možné stáhnout NT8 přes Czechwealth nebo ho mám stáhnout z jejich stránek?Budou vizualizace obsažené v LTA v demu fungovat nebo je třeba mít placenou verzi NT8?Zadávat obchodní příkazy bych chtěl v MT4. Díky za odpověď S pozdravem Marek Svoboda
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Ninjatrader 8 si stáhněte z oficiálních stránek výrobce obchodního sw. Nejsme distributor sw, pouze používáme naše rozšíření pro NT8. Stačit Vám bude demo, není třeba mít placenou verzi NT8.

 
Číst celou odpověď
Menu Zavřít