Ludvík Turek & Roman Dvořák

CRYPTO4ALL

Kryptoměnový on-line kemp.
Neučíme teorii, předáváme zkušenosti.

Svět kryptoměn je plný nečekaných možností - Ludvík s Romanem o nich mluví jako o „brutal“ příležitostech. Stačí jen natáhnout ruku. Jenže někdy si stejnou ruku člověk popálí - to když neví, co přesně dělá. Krypto přeje odvážným, ale dokáže zabít investice v okamžiku.

Jste připraveni? Ovládněte kryptoměny tak, jak to v Česku umí jen pár desítek vyvolených!

začínáme každé pondělí, přidejte se!

V prvním kryptoměnovém on-line kempu si ruce nespálíte

Ludvík s Romanem ho připravili pro všechny, kdo to chtějí s krypto zkusit, stejně jako pro ty, kdo už zkušenosti s kryptoměnami mají, ale stojí na křižovatce a hledají cestu, co s nimi dál. Dostanete videa nabitá praktickými příklady, jak do kryptoměn investovat, kde je koupit, co sledovat a samozřejmě také, jak rychle svoje krypto zobchodovat. 

Proč jsme použili formu on-line kempu? Máme ji vyzkoušenou, funguje dokonale

Náš burzovní on-line kemp RE!START běží už 3 rok. Za tu dobu jsme pomohli restartovat tradingovou kariéru víc než tisícovce z vás. Do pětitýdenního programu se toho vešlo hodně, ale kryptoměny si podle nás zaslouží víc. S myšlenkou samostatného „kryptokempu“ přišli Ludvík s Romanem v lednu, v květnu 2022 odstartoval první turnus. Každý další otvíráme vždy v pondělí - možnost začít měnit svůj pohled na kryptoměny máte 52× ročně!

Na co všechno dostane v kryptoměnovém on-line kempu odpověď?

Kemp jsme připravili tak, aby v něm našel to svoje začátečník v oboru i zkušenější kryptotrader. Nečekejte žádné obecné poučky nebo knížecí rady ze sociálních sítí. Připravili jsme opravdovou „nalejvárnu“ (ostatně, jak je u nás zvykem). Troufneme si tvrdit, že z  5 týdnů kempu s více jak 25 videi budete čerpat hodně dlouho. A to říkáme i přesto, že v kryptoměnách ještě víc než jinde platí, že to, co platí dneska, zítra už platit nemusí. Zvlášť teď, v době po covidu a s válkou na východě Evropy.

  • Máme tipy pro ty, kdo se nebojí riskovat i pro ty, co mají raději stabilní výnos
   Stačí vám z kryptoměn zisk 10-30 % ročně? Představíme vám takové, které jsou jen velmi málo rizikové, i takové, kde může být každý obchod loterií, která končí buď krachem nebo jackpotem. Řekneme vám taky, jak tyhle dva typy kryptoprojektů odlišit a jak se jich rozumně zúčastnit.
 • Zjistíte, že kryptoměny jsou perfektní i pro klasické zhodnocení úspor
  Ukážeme vám, že v kryptoměnách lze šetřit s úroky mnohonásobně vyššími, než je běžné u klasických bank. Tzv. stablecoiny, kryptoměny navázané na klasické měny, jako jsou dolar, euro, libra a vynášejí s minimem práce a rizika 10-12 % ročně. To žádná banka a žádná klasická měna nedovede.
 • Dozvíte se, co s kryptoměnami dělat, když je nechcete nechat „jen tak ležet“
  Kryptoměny nemusíte mít jen tak na účtu, můžete je i půjčovat, a to nezřídka za velmi zajímavý úrok, mnohonásobně vyšší než v bance. Pokud vlastníte nějaká krypta a nechcete se jich zbavovat, můžete si proti nim půjčovat sami a použít je do zástavy.

Dostanete praktické a konkrétní postupy, osekané na dřeň. Žádný balast, kterého je plný internet. Za pět týdnů se dostanete na úroveň, ke které byste jinak šli měsíce i roky. Budete znát naše kryptoměnové know-how, vyzkoušíte si, jak to děláme s kryptoměnami my. A nejen vyzkoušíte, naučíte se to.

Maximálně účinné metody, praktické příklady, minimum teorie - to je jen základ. Kemp rovná se i roční podpora pro účastníky.

Kryptoměny mají velkou budoucnost - a vy se to s nimi za pět týdnů naučíte tak, jak to v Česku umí jen desítky vyvolených.

to chci umět! registrovat se

Jak změní kemp váš kryptosvět?

 • 75% - s takovou přesností budete umět určovat zóny a levely, na které kryptoměny reagují.
 • TOP 10 - ukážeme vám, ve kterých deseti kryptech vidíme osobně největší budoucnost.
 • 1 hodina týdně - tak málo času vám zabere investování podle naší strategie.
 • 100 % know-how - osobitý projev, maximum znalostí.

Program kempu

 • První týden: Začínáme! Rovnýma nohama do světa kryptoměn

  První týden? Žádné dlouhé úvody nečekejte, naše heslo je, že nejlepší teorií je praxe. Probereme, jak do kryptoměn investovat, kde je koupit, co sledovat a co jsou Decentralizované Finance.  

  Nastavíme společně reálné cíle, ke kterým vás crypto4all dostane.  Možnosti jsou přitom téměř nekonečné – trading, investice, metaverse, DeFi, NFT. 

  V prvním týdnu se naučíte dvě praktické cesty, jak těchto reálných cílů dosáhnout. Cestu aktivního sledování světa kryptoměn a tradingu (pár hodin týdně bude stačit) a cestu investování (závazek na několik měsíců či let). Kterou si vyberete, je na vás. Spolehlivě fungují obě, můžete je i kombinovat.

 • Druhý týden: Praktické grafy a naše strategie

  Druhý týden bude jízda, společně vyletíme do „krypto nebe“. Dostanete námi používané praktické grafy na kterých krok po kroku ukážeme vše, co budete k obchodování s kryptoměnami potřebovat.

  Předáme vám naše osobní strategie. O nich víme, že jsou spolehlivé a ziskové za všech okolností. 

  Ve všem půjdeme ověřenou cestou,ke které jsme se dopracovali po mnoha letech úspěchů i průšvihů. Co jsme se my učili roky, dostanete za 5 týdnů. Naše strategie, to jsou i speciální vychytávky a osobní nastavení nástrojů, které používáme. To všechno vám samozřejmě předáme také.

 • Třetí týden: Kontext kryptoměn, likvidita a objemy obchodů

  Svět burzy, to je svět manipulací bank a institucí a přetahování se kupců a prodávajících. Naučíme vás jejich manipulace rozpoznat a využít je ve svůj prospěch. Nástroje na to máme, zkušenosti taky. Naše metody se ve vašich rukách stanou zbraní, se kterou budete velkým hráčům moci úspěšně konkurovat.

 • Čtvrtý týden: Jen obchod bez stresu je dobrý obchod

  Udělat jeden dobrý obchod dokáže každý. Dělat dobré obchody pravidelně, to už nic jednoduchého není. Ve světě kryptoměn, kde se situace mění každou chvíli, obzvlášť - stres dokáže hodně i u zkušených harcovníků.

  V kempu váš pohled na věc změníme. Naladíme vás na vlnu pohody. Uděláme spolu kompletní přípravu na obchody krátkodobé, střednědobé i na investice. Naučíme vás, jak se z kryptoměn (s prominutím) nepodělat. Naučíte se, jak zvládat stres a jak kryptoměny užít. Budete vědět, jak velkou obchodní pozici vzít, jak si ji pohlídat, kolik risknout na jeden obchod.

 • Pátý týden: Živé obchodování a výběr nejlepších příležitostí

  Pátý týden je zlomový. Jestli jsme v předchozích týdnech řešili strategie, přípravu a obchodovali nanečisto, v pátém týdnu jdeme poprvé na reálný trh s reálnými kryptoměnami.

  Právě reálný a živý trh ukáže, jak si kdo po pěti týdnech kempu stojí. Můžete být stokrát nejlepší v tréninku, ale hrát s opravdovými penězi je prostě jiná liga. Pátý týden projdete ostrou zkouškou – pod naším vedením provedete první reálné obchody. Ukážeme si správné nastavení v reálu a naučíte se pracovat s emocemi.

Crypto4All v kostce

 • Za 5 týdnů nastartujete svou kariéru v kryptoměnách

  Dostanete naše know-how, které pravidelně používáme nejen na kryptoměnových trzích. Kompletní, neosekané, v podobě pro začínající i zkušené tradery.

 • Dostanete víc jak 25 video lekcí bez slovního balastu

  Praktické příklady, reálné situace na trhu, neveřejné tipy. Každý den na vás čeká jedno video ze světa kryptoměn.

 • Získáte podporu na 365 dnů a pravidelné živé webináře

  Na každém webináři se podíváme na trhy na aktuální příležitosti, kde budete moci prakticky ihned uplatnit, co jste se dozvěděli v kempu.

 • Bonusy zdarma? Privátní tipy, příležitosti a návody

  Vše z naší praxe, žádná teorie z internetu, jen příležitosti, které hned zobchodujeme.

Proč se pro váš trading stane CRYPTO4ALL živou vodou?

Kryptoměny, Defi, NF, volatilita kryptoměn a tak vznikající trading příležitosti. To je velkým lákadlem a možná i budoucností alternativních financí. Tyto příležitosti opodstatněně lákají mnohé investory a tradery. Ale jak to tak bývá s novými příležitostmi přichází i nová rizika. Pokud na nich chcete vydělat, je potřeba mít znalosti a zkušenosti proto maximalizaci zisků s kontrolou rizik. Proto jsme s Ludvíkem měsíce dávali dohromady tento komplexní kemp. Který bude příručkou a průvodcem traderů a investorů. Máme tak ambice zpřístupnit zisky z kryptoměn pro všechny.

Roman Dvořák

Co říkají absolventi o našich seminářích?

Moje očekávání se beze zbytku splnilo. I nyní, s odstupem času, musím podotknout, že v ČR a možná ani v zahraničí neznám nic lepšího, co by člověka tak precizně, seriózně, a především obsahem připravilo na možnost stát se fulltime traderem a pravidelně vydělávat zajímavé peníze. Hned po kurzu následující měsíc se mi podařilo za pomoci postupů z kurzu zhodnotit reálný obchodní účet o celkem pěkných 37,29 %., k dnešnímu dni jsem pak svůj účet zhodnotil o 209 %! To vše v horizontu cca 1,5 roku kombinací pravidelných intradenních obchodů, swingů a investičních obchodů především na měnách s dlouhodobou úspěšností 82 %.
Zobrazit celý názor
Viktor Ornst
Viktor Ornst
Absolvent Vrcholu Tradingu
Hodně kvalitní materiál, pro mě plno nových postupů. Vychytávky u kterých sem si řikal, že to je tak jasný, že je to jasný, nicméně všichni kolem zírali, takže nebyl sem sám :) Mým léčivem pro účet se z webináře stala formace 123 gap, zatim o 20% sem vylepšil budget. Takže se příští rok chystám na MP Vrchol tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr Kočka
Absolvent webináře 7 TOP
Užitečný pomocník pro tradery a začátečníky zvlášť, jednoduché, přehledné bez okecávání kolem. To mi vyhovuje a hromada praxe je v tom dost vidět. Možnost se ptát na webinářích je pro mě bezva a oceňuji, že to není jen takové to pasivní, tady máš produkt a neotravuj. Klidně bych si připlatil, za jejich častější konání, ale chápu, že máte taky své časové limity.
Zobrazit celý názor
Michal Benda
Podnikatel, trader ve volném čase
Tak vzhledem k tomu, že to je v podstatě jediný kurz na téma Market Profile (což mě u této geniální metody překvapuje) nemám s čím srovnávat. To mi ovšem nebrání vyjádřit respekt pánům Turkovi a Dvořákovi, že jsou schopni se tak srozumitelně podělit o své jistě cenné know-how.
Zobrazit celý názor
A. Holub
Brno

Co mám udělat pro účast a co se bude dít pak?

Je to jednoduché a rychlé

 1. Ve formuláři níže se přihlásíte do kempu Crypto4All
 2. Provedete úhradu
 3. Po připsání úhrady do 24h obdržíte informační e-mail s linkem do speciální uzavřené sekce na webu CW, kde je každé pondělí v týdnu v 8:00, zveřejněno první z řady videí Restartu

  Pokud chcete začít nejbližším pondělkem, je nutné provést úhradu nejpozději do neděle 8:00 !
 4. A pak už jen sledujete instrukce, které vás povedou den za dnem... O všem co se v sekci objeví nového budete informováni e-mailem
  Je to prostě jednoduché

Garance vrácení peněz

Pokud do 24 hodin od zahájení kempu z jakéhokoliv důvodu zjistíte, že jeho obsah nenaplňuje vaši představu, vrátím vám kurzovné. Na nic se vás nebudu ptát, stačí mi napsat na e-mail a uvést vaše údaje pro přístup do privátní sekce kempu, odhlásit se a vrátím vám celou zaplacenou částku zpět.

Objednejte si Crypto4All- kryptoměnový on-line kemp
Typ programu:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 10% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
4 190 Kč
Objednat
Vyplňte kontaktní údaje
Produkt vyžaduje registrační účet na webu Czechwealth. Pokud ho ještě nemáte, stačí jednoduše kliknout na odkaz v e-mailu, který Vám odešleme po odeslání objednávky.
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít