Jak nastavím týdenni Initial balance ve vizualizaci?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak nastavím týdenní a měsíční IB ve vizualizaci P.A. v Ninja tr. Pokud si dám IB Vaši nebo L.Turka, tak je to přednastavené pouze pro denní IB?Potom bych se chtěl ještě zeptat, proč, když si nastavím denní graf pro EURO, tak se mi zobrazují takové gapy? Takhle přece denní graf eura nevypadá, nebo ano?
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Nastavujete to při vkládání do grafu – 01: Sessions – 04: Session type Week – 04: Fibo IB  08 až 10.

Ilustračně to najdete v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=UxFqWxercSc

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Nejnovější dotazy
  • „Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda členství v LTA nabízí kromě vizualizací do NT 8 také vizualizace do TradingView. V…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
  • „Dobrý den, jakou platformu používáte pro vaše obchodování? Máte na vašich stránkách tutoriály jak tuto platformu…“
Nejoblíbenější dotazy
  • „Dobrý den pane Turku, mám už nějakou dobu zájem o váš Live Trading Asistent. Mám ohledně toho pár dotazů. Je možné se…“
  • „Ahoj zdravím potřeboval bych poradit pomoc ať dělám co se dá tak stále pálím účty ztráty jsou větší než zisky ale když…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
Menu Zavřít