Váš průvodce světem burzy — už více než 15 let

Trading a nové trhy. Jak chytit příležitost za pačesy!

Premiový webinář


Být připraven znamená mít záložní plán, jak nepřestat vydělávat peníze ani v čase velkých změn. Když padne jeden trh, zůstává tisíc dalších možností, jak nastartovat zisky jinde. Nové trhy jsou novou příležitostí. A cesta je otevřená pro každého. I pro vás.

Registrujte se už dnes - kapacitu jsme omezili na 20 míst

Pro termín, místo a cenu klikněte

Datum konání: 3.3.2018 / 10:00 - 17:30
Místo: Online seminář
Cena: 6 900 Kč (6 500 Kč po přihlášení na webu Czechwealth)
Registrujte se teď >>>

Kdo je připraven na změnu, je připraven na všechno!

Světem hýbou nové obory, nové technologie Dobývání asteroidů, kryptoměny, legální marihuana, robotika, umělá inteligence, samojezdící auta, stovky startupů v dříve nemožných sektorech – tady všude čekají nové spekulativní příležitosti. V novém webináři se naučíte nové obory vytěžit na 100 %.

Kdybyste před 9 lety dali 100 USD do Bitcoinů, jste dnes boháči. Stejně má dneska nakročeno robotika, umělá inteligence, startupy. A co třeba trh s legální marihuanou?

Co dneska vypadá jako „nesmysl“, může za pár roků a zlomek financí generovat obrovské zisky. Buďte při tom a naučte se vydělávat na komoditách budoucnosti – zarezervujte si místo ve webináři, který je jízdenkou do budoucnosti.

Ukážeme vám jak kombinujeme trading s investováním.

Pro koho je webinář vhodný

Webinář využije doslova každý člověk, který se zajímá o své peníze a nechce je nechat někde ležet bez kontroly. Právě nyní je období, kdy lze očekávat velké turbulence trhů, z nichž mnoho je stále na začátku možných mnohaletých růstových trendů.

Co vše na vás čeká?

  • Součástí webináře je i fenomén současnosti – kryptoměny. Vysvětlíme rozdíl mezi těžbou, tradingem a investicemi. Řekneme, kde vzít spolehlivé grafy, kde vzít data, DOM, order flow, co spready, jaké burzy, brokeři i jaké metody tradingu použít. Získáte ucelený návod, jak a kde s kryptoměnami začít.
  • Dostanete také návod, jak pracovat se silnou pětkou v sektoru nových technologií. Apple, Google, Facebook, Amazon a Microsoft – na příkladech se dozvíte, co, kdy a proč u nich sledovat, jaké start-upy je zajímají a jak na tom vydělat.
  • Stranou nenecháme ani obory, které byly ještě včera vzdálenou budoucností – například výrobu elektřiny pro elektrická auta bez řidiče. Dozvíte se, do jakých konkrétních titulů my sami investujeme peníze na dlouhodobé držení.
  • Vyzkoušíte si práci se sektory, které začínají růst v USA a Kanadě a ve kterých Evropa zatím zůstává pozadu. Legální marihuana, robotika, 3D tiskárny, umělá inteligence – ukážeme, které společnosti z vyjmenovaných sektorů stojí za sledování. A které mají budoucnost se stát novým Amazonem, Facebookem, Google.
  • Představíme náš pohled na to, které země budou za 10 či 20 let v Evropě i ve světě nejzajímavější na investice a proč. Pro zajímavost – v Evropě to podle nás nebude Německo, ale Polsko.
  • Detailně popíšeme, jak FED a ECB manipulují trhy – jak a přes koho posílají peníze do trhu, od koho a jak vykupují dluhy a jak spolupracují s vybranými bankami a ministerstvem financí USA. Naučíte se jejich manipulaci využít ve svůj prospěch.
  • Není žádným tajemstvím, že trhy jedou hlavně podle toho, jak to chtějí centrální banky. Dostanete návod, jak toho využít na nových trzích – když víte, co dělají a co se dělat chystají, zůstáváte na lodi s 1 % nejbohatších investorů.
  • Představíme ETF jako nejvhodnější variantu investování na zahraničních burzách. ETF mají totiž na současných trzích tu obrovskou výhodu, že s nimi dokážete účinně rozdělit kapitál i riziko mezi sektory, odvětvími, komoditami i bondy.

Co říkají lektoři tohoto semináře?

Proč je velmi chytré tento webinář absolvovat.

Burza před dvaceti lety a dnes, to jsou dva úplně jiné světy. Vedle tradičních komodit se objevily nové – obchodují se kryptoměny, trhem hýbou globální startupy. Provedeme vás „burzou blízké budoucnosti“ od A do Z. A nejen to – ukážeme, jak nové příležitosti proměnit v zisk.
Nová odvětví, nové trhy, nové země. Příští roky slibují nezměrné příležitosti pro nás spekulanty a investory. Každý USD, který investujete dnes, může mít za dva tři roky hodnotu 100× vyšší. Ukážeme vám, jak na to.

Program webináře

Možné scénáře dalšího vývoje trhů

 • Bude i nadále pokračovat býčí trh nebo s novým šéfem FED (2018) a stahováním peněz z trhu poprvé od roku 2008 přijde pád?
 • Co hýbá trhy? Podrobný popis aktivit FED, fungování trhů v současnosti.
 • Obligace jak vládní, tak podnikové.

Jak se připravit na nové příležitosti a kde je hledat

 • Kontext a vědomí souvislostí – dva klíče pro úspěšnou budoucnost. Logika trendu versus gamble.
 • Identifikace motorů světového hospodářství a čeho si všímat.
 • 5 oborů, které do 10 let změní vnímání lidí o mnoha skutečnostech. A na kterých jde vydělat velké peníze.
 • Termín krize a jeho má reálné dopady na vaše obchody a investice. Je dnes něco jinak než v letech 1929, 1987, 1998 a 2008?

Nové trhy a velcí hráči

 • Velké transakce, které se zobchodují „za zavřenými dveřmi“ a na grafu se neobjeví. Jejich sledování a využití v běžném obchodování.
 • Čtení náznaků, které varují před chybnými kroky.
 • Využití Market Profile® při obchodování nových komodit.

Celkový koncept pro tradery i investory

 • Pravidla obchodování v turbulentních měsících. Na které trhy se zaměřit?
 • Nová geopolitika. Na které země se nyní a do budoucna zaměřit?
 • Jak navýšit, a hlavně ochránit svůj kapitál?
 • Kryptoměny – proč a jaké jsme si postavili těžební stroje a jak je můžete mít také.
 • Na co se soustředit při investování se zajímavým výnosem a rozumným rizikem.

Na závěr: Diskuse a odpovědi na vaše otázky

 • Rekapitulace všech prezentovaných strategií.
 • Odpovědi na dotazy. K dispozici je speciální textové okno, ostatní vaše dotazy neuvidí.

Rezervujte si své místo

Trading a nové trhy. Jak chytit příležitost za pačesy! Termín: 3.3.2018 On-line webinář Čas: 10:00 - 17:30 Místo: On-line webinář
6 900 Kč Základní cena

Mám nárok na slevy a zvýhodněnou cenu
Přejít k objednávce

Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby


V případě bezhotovostní platby uveďte fakturační údaje(VAT ID)

Odborně spolupracujeme a vystupujeme

    

            

        

 

Nabízíme spolupráci firmám a vzdělávacím institucím