Live Trading Tour 2018 Olomouc

Live Trading Tour by Czechwealth?

Za dva roky se z neformálních setkání pod naším vedením stala osvědčená značka, někteří z vás si zatím nenechali ujít ani jednu zastávku. V říjnu se po dvou letech vracíme „na místo činu“ – do Olomouce, kde šňůra live setkání v roce 2016 začala. Jestli jsme připravili něco výjimečného? Poprvé veřejně představíme Simple systém.

3.10.2018 (14:00 - 19:00) - Hotel Flora, Krapkova 34, Olomouc

„Setkání s lidmi, kteří tradují a chtějí svoje obchodování povýšit na vyšší úroveň tím, že jim na reálném trhu s reálnými penězi ukážeme, jak běžně každodenně obchodujeme, jak se připravujeme, jak trhy analyzujeme, co sledujeme před otevřením obchodu, jak ho řídíme do zisku a jak vlastně vypadá fulltime trading.“ To jsou slova, kterými vás do Olomouce zval Roman Dvořák na historicky první zastávku Live Trading Tour v roce 2016.

Live Trading Tour se vrací na začátek. V Olomouci představíme nový Simple systém.

Letošní setkání se ponese ve stejném duchu, navíc přidáme speciální bonus.

Speciální bonus: Poprvé veřejně představíme Simple systém

V Olomouci poprvé představíme náš Simple systém. Tedy nejen představíme, naučíme vás s ním, protože na pochopení a používání je fakt easy. Vystačíte si s čistým cenovým grafem a pár desítkami minut,  toto málo vám ve výsledku dá vydělat měsíčně pěkné peníze.

Malé předpředstavení Simple systému? Jak jistě víte, obecně obchodujeme systémy, které mají 60 –70% úspěšnost zisku při stejném risku a zisku a řízením pozic je pak ta úspěšnost ještě větší. Mnohdy se, ale naše strategie, hlavně začátečníkům, můžou zdát složité. Proto jsme vybrali takovou, kterou pochopí každý, a pojmenovali ji Simple systém. Po Olomouci ji budete mít v malíku i vy.

4 důvody, proč vyrazit do Olomouce na Live Trading Tour:

  • Live trading. Naživo a prakticky předvedeme, co teď obchodujeme, jak to obchodujeme a jak na tom můžete vydělávat také.
  • Maximální otevřenost. Budete se moci na cokoliv zeptat a popovídat si s námi i mezi sebou. Na libovolné téma. Odpovíme na vše.
  • Tipy do budoucna. Trhy se mění a my vám ukážeme, co a jak se na burze chystá v současnosti a blízké budoucnosti. A jak se tomu přizpůsobit.
  • Představíme novinku – Simple systém. Naučíte se, jak tradovat při potřebě minima času, ale se zajímavým výsledkem.

Co na Live Tour tedy dostanete?

  1. Trading v přímém přenosu. Před vašima očima budou Ludvík a Roman budou reálně obchodovat tak, jak to dělají každý den. To žádný seminář, žádná kniha a žádný kurz nedokážou.
  2. Praktický check-list tradera.  Ludvík a Roman budou opravdu otevření, na konci budete i vy schopni dotáhnout obchod úspěšně do konce.

„Chceme se setkat neformálně a naživo,“ říká o Live Tour Roman Dvořák, který bude na pódiu

Romane, jak bys Live Trading Tour představil v jedné větě?

Bude to setkání s lidmi, kteří tradují a chtějí svoje obchodování povýšit na vyšší úroveň tím, že jim na reálném trhu s reálnými penězi ukážeme, jak běžně každodenně obchodujeme, jak se připravujeme, jak trhy analyzujeme, co sledujeme před otevřením obchodu, jak ho řídíme do zisku a jak vlastně vypadá fulltime trading.

Můžeš něco více prozradit o tom Simple systému?

Ano rád, letošní rok je pro mne rokem zjednodušování. I proto jsme se s Ludvíkem domlouvali, že do Olomouce musíme dovést něco stejně funkčního, jak jsme zvyklí, ale něco fakt jednoduchého. A to se povedlo, navíc tento systém lze obchodovat nejen na Forexu, ale i komoditách nebo Bitcoinu.

Setkání bude v Olomouci. Co mám udělat, když chci přijet?

První krok – zaregistrujte se, protože kapacita je omezená. Pak už zbývá jen dojet. Doporučuji vzít si s sebou notebook nebo tablet, ať se můžete i vy sami připojit k obchodování. Live Trading Tour totiž není seminářem, ani přednáškou – je průvodcem praktickým tradingem v reálném čase.

Je nějaké řešení, když to mám do Olomouce daleko?

Pokud nejste zrovna na druhé konci světa, přijeďte, bude to opravdu stát za to. Pokud ale přijet nezvládnete, nezoufejte – s velkou pravděpodobností budou následovat další města, kam máme v plánu s Live Trading Tour přijet. Která to budou? Přihlaste se na náš Facebook, tam se další města Tour dozvíte jako první.

Už víme CO, KDE a KDY. Otázka na závěr – PROČ přijít?

Budeme s Ludvíkem naprosto otevření – zveřejníme všechny informace a postupy, které ukazujeme jen na naších webinářích a které my sami používáme při obchodování. Budeme přitom obchodovat zároveň, takže uvidíte dva rozdílné přístupy v jeden čas. A jestli bude popovídat si? Samozřejmě, to je jeden z hlavních důvodů, proč Live Trading Tour děláme.

Co s sebou?

  • Notebook. Připojení k internetu bude k dispozici.
  • Dobrou náladu.
Registrujte se na setkání
Na cestách
Live Trading Tour 2018 Olomouc
Termín:
Cena vč. DPH
599 Kč
Kdy bude nový termín?
Menu Zavřít