COVID-19 na trzích

Švédský stůl pro tradery a investory


Na burze platí pravidlo, že největší příležitost vydělat na trzích je při mimořádných událostech – čím větší šok trhy prožívají, tím větší šance na zisk je. Jedna z takových „mimořádek“ je tady právě teď. Koronavirus kosí lidi, firmy i trhy. Co bude dál? Kolaps a měsíce a roky dlouhý propad? Nebo je nejlepší čas nakupovat? A když ano, co vlastně kupovat a čemu se obloukem vyhnout? Co si přes aktuální paniku podržet v portfoliu a čeho se zbavit? A vůbec – dá se nyní vůbec smysluplně tradovat? 

Pro nás s Romanem znamená COVID-19 novou příležitost – a ve webináři, kterým na aktuální situaci rychle reagujeme, se s vámi podělíme o naše  „corona“ strategie a postupy, co, jak a kde kupujeme a prodáváme.

Jestli někdy můžete začít tradovat ziskově, je to teď. 

Připravíme vás na vše,
co může v příštích měsících přijít

Příklady z naší vlastní praxe, naše obchody a postupy – pustíme vás doslova do kuchyně. 

 • Jako jedni z mála v Česku budete v tuto chvíli vědět, jak se postavit k velkým pohybům na koruně a jak je lze využít ve svůj prospěch i na jiných měnách
 • Nastíníme, jak bude podle nás vypadat dno na akciích a jaké jsou scénáře dalšího vývoje na českých, evropských, amerických a dalších světových akciových trzích
 • Dostanete návod, jak v příštích týdnech a měsících pracovat s aktuální volatilitou, jak ochránit riziko nečekaných pohybů a jak na tom získat maximum s přiměřeným rizikem
 • Poznáte, jestli je dobrý čas nyní kupovat zlato, stříbro nebo státní a firemní dluhopisy. Stejně jako v roce 2008 ceny fyzických kovů jsou aktuálně výrazně vyšší, než je cena na grafu. Ukážeme, které kovy dle nás se vyplatí nejvíce
 • Probereme detailně, jak najít, vybrat a nakoupit firmy, které panika srazila až na svou likvidační hodnotu, i když jsou pro ekonomiku klíčové
 • Nevynecháme ani téma, jaké sektory jsou nyní velmi aktuální, jaké akcie a jaká odvětví mají obrovský potenciál.
 • Představíme trendy, výsledky výzkumů a studie léčby a vakcinace aktuální epidemie. Ukážeme si, které firmy a z jakých oborů na tomto nyní vydělávají obrovské peníze a kdo má velký potenciál růstu díky epidemii.
 • Většina společností, které mají svůj business postavený online, tak je na vzestupu a i další budoucnosti mají tyto firmy velký potenciál růstu ceny akcií. Dozvíte se, které společnosti přímo sledovat a jak načasovat investice. 
 • Naučíte se pracovat se sektory, které půjdou nahoru za oceánem jako první a co bude s perspektivními odvětvími, jako je legální marihuana, umělá inteligence, WR a 3D tisk apod.
 •  Stranou nenecháme ani kryptoměny, jejichž doba ještě přijde.
 •  Dostanete do ruky záložní plán ziskového tradingu na příští měsíce a roky.

Burza před pandemií koronaviru a burza po ní, to jsou dva úplně jiné světy. To, co bylo ještě v lednu 2020 bezpečným přístavem, se v březnu zhroutilo jako domeček z karet, člověk musí zvažovat možné budoucí scénáře a rizika, se kterými se dosud nesetkal nikdo z nás. V době po COVID-19 se totiž dá lehce zbohatnout a stejně lehce prodělat. V novém webináři vás s Ludvíkem Turkem povedeme „burzou blízké budoucnosti“ od A do Z. A nejen to – ukážeme, jak nové příležitosti proměnit v zisk.

Co vše na vás v semináři čeká?

Už jsme toto téma nakousli výše, teď ještě jednou, podrobněji a včetně konkrétních portfolií a postupů. V semináři postupně probereme:

 1. Co způsobila pandemie na trzích, kdo dostal nejvíc na solar a kdo bude naopak z koronašílenství nejvíc profitovat. Jak na tom budou ropné firmy, cestovní ruch, ubytování a developeři. A zdravotnické a internetové firmy – opravdu teď vydělají jmění?

 2. Zvládnou centrální banky a vlády pomoci trhům, nebo přijdou katastrofální propady a krachy? Dostanete návod, jak jednotlivé fáze sledovat a využít toho na FX, komoditních i akciových trzích – když víte, co dělají a co se dělat chystají největší hráči trhu, zůstáváte na lodi s 1 % nejbohatších investorů.

 3. Bude hyperinflace, zlikvidují nám centrální banky totálně hodnotu peněz? Lze se proti tomu bránit a jak? Tyhle otázky nemůžeme nechat stranou.

 4. Detailně popíšeme mechanismus, jak FED, ECB, BoE, BoJ a další centrální banky okolo světa ovlivňují trhy a jaký to má dopad pro trading – jak a přes koho posílají peníze do trhu, od koho a jak vykupují dluhy a jak spolupracují s vybranými bankami a ministerstvem financí USA. Jak toto vše sledovat na grafu a vydělávat díky tomu na krátkodobých obchodech. Naučíte se těchto manipulací využít ve svůj prospěch.

 5. Dozvíte se také, jakou měnu si držet na účtu a v jaké situaci budou měny posilovat. Stabilita měn je minulostí, USD, CHF nebo JPY je odolnější než EUR, GBP nebo i CZK. Naučíte se, kdy danou kupovat a držet.

 6. Globální firmy na své likvidační hodnotě – víte, jak s tím naložit? Globální výprodeje v krizi fungují tak, že padá všechno, jak se z trhu stahují peníze do hotovosti a padají i kvalitní strategické firmy, které jsou pro fungování ekonomiky klíčové. Dokonce padají až na hodnotu svého majetku (likvidační hodnotu). Nejen, že se naučíte, jak je najít, ale ukážeme vám konkrétní tituly, které právě jsou na této likvidační hodnotě a zda je dobré je teď koupit.

 7. Jaké firmy vyrábějí jaké léky, antioxidanty, vitamíny, veškeré pomůcky pro zdravotnictví, které se nyní kupují ve velkém. Projedeme si jednotlivé farmaceutické společnosti, které se zabývají výzkumem Covidu 19. Na českém internetu nenaleznete výsledky studií jednotlivých léčeb, které se používají okolo světa, ať už oficiálních nebo alternativních. To je velmi dobré sledovat, protože firma, která bude mít schválenou vakcínu na prevenci, vydělá miliardy USD. Jako v roce 2009 Roche s Tamiflu na prasečí chřipku.

 8. Moderní sektory – lithium, WR, 3D tisk, marihuana... Vyzkoušíte si práci se sektory, které začínají růst v USA a Kanadě a ve kterých Evropa zatím zůstává pozadu. Legální marihuana, robotika, 3D tiskárny, umělá inteligence – ukážeme, které společnosti z vyjmenovaných sektorů stojí za sledování. A které mají budoucnost se stát novým Amazonem, Facebookem, Google. 

 9. Grafy, portfolia i postupy, jak to vše rozchodit – nejen, že vše ukážeme na reálných grafech a webech, kde lze vše toto zdarma sledovat, dáme vám i konkrétní tituly z jednotlivých portfolií, které si podle jednoduchého návodu do SW můžete naimportovat a sledovat. 

Proč jsme přesvědčeni,
že náš webinář nastartuje vaše zisky?

Když říkáme, že vám předáme plán ziskového investování a tradingu na příští měsíce a roky, nevaříme z vody, ani nevěštíme z křišťálové koule. Dvacet let na burze nás naučilo dívat se na budoucí trendy z jiného úhlu pohledu, než jakým se dívá většina traderů. A stejně se na trading naučíme dívat i vás. Předáváme vlastní zkušenosti, ne teorii.

Kdo nejvíce ocení náš webinář?

Webinář je vhodný pro začátečníky jako úplně první zdroj informací i pokročilé investory, kteří si jdou pro konkrétní tipy.

Najdou se v něm ti, kterým se nelíbí, jak jejich peníze likvidují podílové fondy a chtějí mít své peníze pod kontrolou v jakékoliv době a chtějí získat přehled, do jakých oborů příštích desetiletí investujeme my.

Velmi vhodný je pak pro ty, kteří vyhledávají aktuální praktické informace, co se děje ve světě, a chtějí vědět, jak s nimi naložit na konkrétních tipech a portfoliích.

Jak vnímají naše webináře absolventi:

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais (Jak začít obchodovat strategii Price Action)
Neni to můj první seminář s CW a vím, že p. Turek s Dvořákem jsou studnice zkušeností, ale stejně mě vždycky něčím dostanou. Testuji teď Volume @ Price z webináře na malých pozicích a vychází to snad až podezřele fantasticky. Manžel samouk, když to viděl, tak stále "vyrušuje", na čem že to je postavené. Ale to má samozřejmě smolíka :)
Zobrazit celý názor
Marie M. (Absolvent webináře 7 TOP)
Vrchol tradingu jsem absolvoval společně se synem. Každý z nás má trochu odlišný styl obchodování, ale oba jsme si v semináři našli to své. Určitě bych účast doporučil každému, kdo již ovládá základy a chce prohloubit své znalosti. Zkrátka je to to nejlepší, co pro své obchodování můžete udělat. Částečně je seminář veden samotnými účastníky, kteří prostřednictvím svých dotazů zpestřují celou akci. Jelikož má seminář omezený počet účastníků, je přístup od Ludvíka a Romana takřka individuální. Také je zde velká šance získat nové přátele z oblasti tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr a Jakub Vondráškovi (Absolventi Vrcholu Tradingu)
Jsem zelenáč a měl sem dvě možnosti – jít cestou pokus-omyl. Nebo si zaplatit průvodce a začátečnickým chybám se tak vyhnout. Nalákaly mě reference a zvolil jsem možnost druhou, webinář Jak začít obchodovat strategii Price Action. A pořád z něj čerpám!
Zobrazit celý názor
Petr Holas (Jak začít obchodovat strategii Price Action)

Ukázat další reference

Objednávka semináře
Záznam webináře
COVID-19 na trzích - švédský stůl pro tradery a investory
Termín:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 13% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
3 900 Kč
Záznam webináře
Přístup k záznamu 30 dní
Objednat
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít