Váš průvodce světem burzy — už více než 15 let

Market Profile® - Vrchol tradingu

Lektor: Ludvík Turek, Roman Dvořák

Market Profile® - Vrchol tradingu
 • Prémiový seminář, který účastníky posouvá mezi profi tradery
 • Získáte vše, co potřebujete, aby se trading stal hlavním zdrojem příjmů
 • Dáme vám doživotní licenci na kompletní nástroj Market Profit Pack©
 • 3 dny intenzivního vedení a live tradingu - omezeno pouze pro 20 účastníků!

 


Proč absolvovat tento seminář

V ceně semináře dostanete:

Balík vizualizací Market Profit Pack©

Vizualizace Market Profit Pack5 vizualizací vám dá informace, které v současné době žádný jiný nástroj nedokáže ozbrazit. V reálném čase vidíte skutečný vývoj daného trhu a stopy velkých hráčů pomocí metody Market Profile®. Lze tak podstatně snadněji dosahovat zisku na Forexu, emini i světových akciích (více o vizualizaci).

Získáváte tak bonus v hodnotě 24 000,- Kč

 • Nejkomplexnější informace, které můžete v ČR dostat
  Tento seminář se zcela vymyká běžným vzdělávacím formátům: tématem, způsobem prezentace i zaměřením na zájemce s velmi cílevědomým přístupem. Zažijete Live Trading na reálném trhu s reálnými penězi - to, co uslyšíte, uvidíte také na živém trhu. S ohledem na ochranu našeho know-how a osobní přístup je počet účastníků omezen na 20.
 • Naším cílem je posunout vás mezi obchodní elitu 
  Zcela jistě změníme filosofii vašeho dosavadního obchodování. Zapomeňte na zažité metody a přidejte se k 20 % profesionálů, které trhy dlouhodobě úspěšně živí. Předané Informace můžete využít pro jakýkoliv likvidní trh a navíc nejste omezováni jen na intradenní obchodování.
 • Odnesete si nejlepší nástroje pro profesionální trading
  Chcete-li na finančních trzích dosahovat vysokou a hlavně kontinuální ziskovost, musíte mít perfektní přípravu a dokonalý nástroj, který vám ukáže trhy z pohledu, kde majorita kupuje a prodává. Toto vše, metoda Market Profile®, vizualizace Market Profit Pack© a naše praktické zkušeností s ním, splňují dokonale.

Co se dozvíte

Seminář se skládá z osobních přednášek a workshopů (v sobotu a neděli) a následného webináře.

1. den (sobota) - jak využít metodu Market Profile®

Řekneme si, kdo metodu využívá a proč je unikátní svým obsahem. Zastavíme se u jednotlivých stěžejních bodů a demonstrujeme si jejich význam. Typy dní a otevření vám pak ukáží možnosti predikce dříve, než se tak na trhu stane. Objasníme si též chování všech hráčů na trhu, a kde zůstávají na trhu jejich stopy. Spiky, římsy a rozšíření rozpětí nám umožní vidět, jakými triky si dopomáhají ti úspěšní na vrchol. Na závěr připojíme řadu sofistikovaných i jednoduchých systémů na bázi Market Profile®.

 • Aukční proces – podstata fungování trhu je pro ziskové obchodníky klíčová, proto objasníme základní účel trhu a důležitou součást procesu vyjednávání a tvorby ceny na trhu Rovnováha a nerovnováha trhu - čtyři podstatné fáze trhu z pohledu jeho profilu, vysvětlíme si, co nám říkají rotační a trendové dny
 • Přínosy Market Profile – v čem tkví ta výhoda oproti jiným metodám. Struktura Market Profile - jak správně zobrazit profil trhu a o čem vypovídá. Systém referenčních bodů (počáteční rovnováha, rozšíření, body kontroly) - úrovně, které bývají pro trh klíčové, a u nichž jsme schopni předpovídat reakci trhu
 • Jednotliví účastníci z pohledu profilu trhu - ukážeme si, jak se jednotlivé skupiny chovají a jak reagovat na jejich akce. Funkce jednotlivých účastníků na trhu - každá skupina se na trhu chová jinak a má jinou funkci. Schopnost rozlišit, o kterou skupinu se jedná a jak reaguje, dává trhu 3D obraz. Reakční a iniciativní aktivity na trhu - ukážeme si, co se skrývá za pohyby a aktivitami na trhu a jak se v nich naučit číst a předvídat je
 • Typy dní dle Market Profile – podrobné vysvětlení, ukázky, funkce jednotlivých účastníků na trhu. Typy otevření dle Market Profile – jejich rozdělení, určení ve vztahu k předchozímu období, rozpoznání a vysvětlení tržní nálady
 • Market Profile – převod dosažených znalostí do praxe, ukázky možných nastavení. Spikes - popíšeme si noční můru pro některé obchodníky, ukážeme si, jak se vytváří, jak je chápat a jak je využít pro obchodování. Římsy - další pattern dokreslující v praxi stav a vývoj trhu při reálném obchodování.
 • Závěrečná diskuse – široký prostor pro vaše dotazy na vše, co vás k tématu zajímá

2. den (neděle) - objemy na konkrétních cenách (graf Order Flow chart©)

Půjdeme do hloubky vlastního obchodování. Vysvětlíme si a ukážeme, jak je trh tvořen. Na pozadích grafických patternů z profilu trhu se vám začne rýsovat podstata fungování trhu. Získáte větší přehled o objednávkách a jejich úloze na trzích. Uvidíte, jak číst trh a jak využít objemu na cenách ve váš prospěch. Ukážeme si též nastavení pro další trhy – např. EuroSTOXX, Zlato, Ropa, Bondy, obiloviny. Provedeme vás nastaveními a zkušenostmi, které tento náhled na trh nabízí. Také uslyšíte o obchodním plánu, money managementu a psychologii profesionálního intradenního obchodníka.

 • Trh a úloha nakupujících a prodávajících v daných okamžicích. Směrový pohyb na trhu – pasivní a agresivní objednávky, ukázka jak se v nich orientovat DOM – nabídka a poptávka v reálném světě
 • Delta – jednotlivé typy a ukázka využití Ninja Trader a Market Profit Pack – softwarový balíček pro obchodování Market Profile, ukážeme, jakou návratnost má v reálu. Grafy kombinující cenu a objemy do silného nástroje (Volume@ Price). Ukážeme, v čem je jeho síla a jak můžeme získat výhodu proti ostatním obchodníkům
 • Footprint grafy – využití kombinace pohledu do hloubky trhu a historii objednávek. Uvidíme stopy, které nechávají velcí hráči při svém obchodování a ukážeme si co z nich vyvodit Footprint grafy – reálná ukázka nastavení a použití pro obchodování rozdílných trhů ( indexy, bondy, zlato, ropa, atd..)
 • Market Profile v praxi – využití teorie v reálném obchodování, příklady možných setupů pro obchodování
 • Brokeři – výběr obchodníka je klíčový, proto ukážeme, jakého brokera používáme mi a jací jsou nejvhodnější
 • Money management – řízení peněz, pozic, rizika a ukázka možnosti pro malé i velké hráče
 • Závěrečná diskuse – široký prostor pro vaše dotazy na vše co vás zajímá

3. den (obvykle cca týden po semináři) - online Live trading:

Další podporou bude den věnovaný online webináři Live trading, výuce na reálných datech a grafech. Bude zahrnovat čtyři okruhy - Příprava obchodního plánu (určení hlavních referenčních úrovní), příprava obchodů, vlastní obchodování, otázky a odpovědi. 

 • Komplexní příprava obchodníka na reálný trading včetně obchodního deníku (určení hlavních referenčních úrovní, vstupu i výstupu a řízení pozic)
 • Konkrétní nastavení softwaru a obchodní platformy na obchodní příležitosti daného dne
 • Vlastní obchodování - online konfrontace s trhem
 • Otázky a odpovědi

Registrace do webináře po semináři

Webinář uvidíte v pohodlí domova či kanceláře, nemusíte nikam cestovat. K účasti postačí pouze internet, PC a sluchátka nebo reproduktory.

Po absolvování semináře sledujte box níže, kde zveřejníme nejpozději 2 dny před konáním odkaz na registraci do webináře - zde pouze vyplníte jméno a e-mail (stejné jako jste uvedli v objednávce semináře).

https://attendee.gotowebinar.com/register/7404598765593678594

Po registraci vám e-mailem přijde potvrzení (confirmation) vašeho přístupu na webinář a s unikátním odkazem pro přístup do aplikace webináře.

Pokud byste měli nejasnosti ohledně přihlášení k webináři, přečtěte si návod v PDF

Doporučené znalosti před návštěvou semináře

Účastník potřebuje již mít základy Technické analýzy, řízení peněz a rizika. Benefitem je být již absolventem semináře Market Profile® - pro pokročilé

Možnosti občerstvení

Po celou dobu semináře je zajištěno drobné občerstvení, káva, čaj, zákusky. V ceně je oběd po oba dva dny semináře.

Poznámka

Pokud již vlastníte doživotní licenci 5 vizualizací Market Profit Pack© platí pro vás cena semináře 23 900,- Kč nebo některou jednotlivou vizualizaci s doživotní licencí, bude vám z konečné ceny semináře odečteno 50 % z ceny této vizualizace ( neplatí pro vizualizace získané jako bonus na seminářích ). V těchto případech nám napište na info@czechwealth.cz

 

Přihlaste se na seminář

Market Profile® - Vrchol tradingu
Market Profile® - Vrchol tradingu Ludvík Turek, Roman Dvořák Termín: 1/2.4.2017 - Seminář Praha + 11.4.2017 Online podpora Čas: Seminář 10:00 - 17:30/Online 14:00 - 17:00 Místo: Hotel Alpin Avion, Budějovická 635/69, Praha 4, Krč Poznámka: Parkování: za poplatek 60Kč/den u hotelu nebo zdarma v ulici Čerčanská za hotelem. WIFI k dispozici.
35 600 Kč Základní cena

Mám nárok na slevy a zvýhodněnou cenu
Přejít k objednávce

Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby


V případě bezhotovostní platby uveďte fakturační údaje(VAT ID)

Odborně spolupracujeme a vystupujeme

    

                                     

        

 

Nabízíme spolupráci firmám a vzdělávacím institucím